قیمت توکن WLD تنها در عرض یک هفته توانسته است به رشد ۱۴۱ درصدی دست پیدا کند، زیرا اپلیکیشن کیف پول ورلد کوین رکورد افزایش حدوداً ده برابری تعداد کاربران روزانه فعال را ثبت کرده است. ورلد کوین (WLD)، پروژه راه‌اندازی‌شده توسط مدیر عامل OpenAI، در پستی در ۱۸ فوریه در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که اپلیکیشن کیف پول کریپتو آن با نام World App توانسته است به رکورد جدید یک میلیون کاربر روزانه فعال دست پیدا کند که رشد قابل توجهی را نسبت به اواخر سال گذشته نشان می‌دهد. این رقم در نوامبر سال ۲۰۲۳ برابر تنها صد هزار کاربر بود.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

قیمت توکن WLD تنها در عرض یک هفته توانسته است به رشد ۱۴۱ درصدی دست پیدا کند، زیرا اپلیکیشن کیف پول ورلد کوین رکورد افزایش حدوداً ده برابری تعداد کاربران روزانه فعال را ثبت کرده است.

ورلد کوین (WLD)، پروژه راه‌اندازی‌شده توسط مدیر عامل OpenAI، در پستی در ۱۸ فوریه در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که اپلیکیشن کیف پول کریپتو آن با نام World App توانسته است به رکورد جدید یک میلیون کاربر روزانه فعال دست پیدا کند که رشد قابل توجهی را نسبت به اواخر سال گذشته نشان می‌دهد. این رقم در نوامبر سال ۲۰۲۳ برابر تنها صد هزار کاربر بود.

ورلد کوین که در ژوئیه  ۲۰۲۳ توسط سم آلتمن و الکس بلنیا راه‌اندازی شد، یک پروژه تأیید هویت دیجیتال با حفظ حریم خصوصی است که به کاربران در ازای اسکن عنبیه چشم آن‌ها، ارز دیجیتال بومی خود را به عنوان پاداش پرداخت می‌کند.

به گفته تیم توسعه‌دهنده، هدف ورلد کوین تلاش برای معرفی درآمد پایه جهانی در سرتاسر جهان است. برای این منظور، مقدار کمی از توکن‌های WLD در ازای تأیید هویت به همه افراد روی کره زمین تخصیص داده می‌شود.

با این حال، این هدف ورلد کوین در کنار سیستم تأیید هویت بیومتریک آن، مناقشاتی را به همراه داشته که عمدتاً بر نگرانی‌های حفظ حریم خصوصی در مورد دستگاه‌های اسکن چشم آن به نام Orb متمرکز است.

اما صرف نظر از نگرانی‌های نظارتی، توکن بومی WLD در هفته گذشته بیش از ۱۴۱ درصد رشد داشته است که روند کلی صعودی بازار هم در این بین بی‌تأثیر نبوده است.

منبع: cointelegraph

در دانشگاه مترجمی زبان انگلیسی خوندم. از همان آغازین روزهای اینترنت دایل آپ، عاشق فناوری بودم‌ و روزانه ساعت‌ها وقتم رو صرف مطالعه موضوعات مختلف این حوزه میکردم. کارم رو با مترجمی آغاز کردم و بعداً وارد عرصه تولید محتوا شدم. از موقعی که دوج یه جوک کوین بود وارد عرصه کریپتو شدم. شش ساله که در این حوزه هم مینویسم و هم فعالیت شخصی دارم. تلاشم اینه که بتونم اطلاعات مفیدی رو در اختیار سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خصوص تازه‌کار دنیای ارزهای دیجیتال قرار بدم.
«آینده ازآن کریپتو خواهد بود»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها