در زمان نگارش این خبر، قیمت ریپل درست بالای سطح ۰.۵۰ دلار قرار دارد، اما روند بازار مشتقه نشان از احتمال افت بیشتر دارد. آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که اگرچه قیمت در طی یک هفته گذشته ۶ درصد کاهش یافته است، اما میزان بهره باز ۶۶ میلیون دلار در ۱۰ روز گذشته افزایش یافته است. وقتی میزان بهره باز (Open Interest) در طول روند نزولی قیمت بالا می‌رود، سرمایه‌گذاران استراتژیک معمولاً این امر را به عنوان سیگنالی تعبیر می‌کنند که معامله‌گران کوتاه مدت در حال باز کردن پوزیشن‌های شورت بیشتری هستند.

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در زمان نگارش این خبر، قیمت ریپل درست بالای سطح ۰.۵۰ دلار قرار دارد، اما روند بازار مشتقه نشان از احتمال افت بیشتر دارد.

با توجه به رویدادهای خبری منفی در هفته گذشته، ریپل با افت ۶ درصدی در این مدت مواجه شده است. اخیراً، کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل لبز، ۱۲۰ میلیون دلار از دارایی‌های خود را به خاطر حملات هک از دست داده است.

اگرچه صرافی‌ها و مجریان قانون وارد میدان شده‌اند، اما به نظر می‌رسد واکنش سرمایه‌گذاران به این رویداد، کفه ترازو را به سمت خرس‌ها سنگین‌تر کرده است. قیمت ریپل از ۳۰ ژانویه تا امروز ۶ درصد افت کرده و از ۰.۵۴ به ۰.۵۰ دلار رسیده است.

قابل توجه است که روند اخیر در بازار مشتقه بیشتر بر این نکته تأکید دارد که نزول بیشتری ممکن است در راه باشد. آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که اگرچه قیمت در طی یک هفته گذشته ۶ درصد کاهش یافته است، اما میزان بهره باز ۶۶ میلیون دلار در ۱۰ روز گذشته افزایش یافته است.

وقتی میزان بهره باز (Open Interest) در طول روند نزولی قیمت بالا می‌رود، سرمایه‌گذاران استراتژیک معمولاً این امر را به عنوان سیگنالی تعبیر می‌کنند که معامله‌گران کوتاه مدت در حال باز کردن پوزیشن‌های شورت بیشتری هستند.

از همین رو، این افزایش ۶۶ میلیون دلاری در میزان بهره باز XRP نشان‌دهنده افزایش احساسات نزولی در بازار است، زیرا معامله‌گران بیشتری خود را برای ادامه حرکت نزولی آماده می‌کنند.

منبع: crypto.news

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها