ارز بوکسر اینو – boxer inu چیست؟ (عضو جدیدی از خانواده شیبا)

بوکسر اینو چیست؟

ارز دیجیتال بوکسر اینو – boxer inu، با شعار آوردن امنیت به بازار ارزهای دیجیتال MEME یا همان طنز وارد عرصه شده است.

معرفی ارز بوکسر اینو – boxer inu

شبکه ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu که توسط یک تیم ناشناس راه اندازی شده است. بوکسور اینو – boxer inu اولین ارز دیجیتال مشارکت کننده با UFC و افسانه‌های بوکس است.شبکه ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu سه هزار bnb در پیش فروش خود جمع آوری کرد که نشان می‌دهد شروع به تاسیس و ایجاد یک جامعه قوی کرده است. شبکه ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu از خرید دوباره و سوزاندن به عنوان معیاری برای کاهش نرخ تورم استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که توکن شبکه بوکسور اینو – boxer inu ارزش خود را حفظ می‌کند.

ارزش قیمتی BOXER، توکن یا همان ارز دیجیتال اصلی شبکه بوکسر اینو – boxer inu، از زمان راه اندازی تا کنون 10 برابر شده است.

ارز دیجیتال بوکسر اینو – boxer inu با هدف ایجاد امنیت و اعتماد به جامعه ارز های دیجیتال طنز راه اندازی شد. این روزها اکثر توکن‌های تورم زدایی و RFI هیچ کاربردی ندارند اما ارز دیجیتال بوکسر اینو – boxer inu به دنبال حفظ شفافیت، صداقت و ارزش فنی خود است.

شبکه ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu دسته‌ای از محصولات را معرفی خواهد کرد که در حال حاضر در حال کار بر روی توسعه آنهاست.

اولویت اصلی آنها توسعه اکوسیستم شبکه ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu است. این کار با توسعه ارز دیجیتال بیبی بوکسر – baby boxer آغاز شده است.

ارز دیجیتال بیبی بوکسر – baby boxer چیست؟

ارز دیجیتال بیبی بوکسر – baby boxer اولین توکنی است که در اکوسیستم  بیبی بوکسر – baby boxer راه اندازی می‌شود. این توکن به عنوان پسر بوکسر اینو – boxer inu شناخته می‌شود. بوکسر اینو – boxer inu سفر خود را به عنوان توکن ساده‌ای با پسوند اینو همراه با بازاریابی خلاق، همراه با حمایت از جانب یک جامعه خوب و یک تیم توسعه بسیار حرفه‌ای آغاز کرده است.

ارز بوکسر اینو – boxer inu، پدر بیبی بوکسر – baby boxer، از زمان دیده شدن آن در بازار تاکنون به موفقیت‌های زیادی دست یافته است: پیش فروش 3000 BNB در عرض چند دقیقه، تعداد دارنده‌های حدود 20000 نفر در نیم ماه و جامعه کاربران فعال 13000 نفری از جمله دستاوردهای آن است.

ارز دیجیتال بیبی بوکسر – baby boxer یک توکن کاربردی در زنجیره هوشمند بایننس است و بخشی از اکوسیستم بوکسر است که برای هر انتقال 10٪ مالیات در نظر می‌گیرد. بخشی از این مالیات برای همیشه سوزانده می‌شود و بیبی بوکسر – baby boxer را به یک دارایی دیجیتال ضد تورم تبدیل می‌کند.

نقشه راه شبکه ارز دیجیتال بیبی بوکسر – baby boxer با ویژگی‌های منحصربفردی پر شده است که توسط تیم حرفه‌ای از توسعه دهندگان پیشرفته در حال توسعه است.

بوکسور اینو – boxer inu می‌خواهد یک جامعه قوی ایجاد کند

شبکه ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu از طریق همکاری سریع و ساختارهای مالی متناوب، رشد همزمان اقتصاد و شرکت کنندگان آن را ارتقا می‌بخشد. بوکسور اینو – boxer inu به دنبال حل این مشکل از طریق توسعه اکوسیستم بوکسر است.

البته فراموش نکنید به طور کلی، هنگام خرید توکن‌هایی که تازه لیست شده‌اند، احتیاط کردن بسیار ضروری است.

نحوه خرید ارز بوکسور اینو – boxer inu

در حال حاضر برای خرید ارز دیجیتال بوکسور اینو – boxer inu که از خانوده‌ دوج کوین است باید وارد صرافی دی ایکس سیل (Dx Sale) شوید.

منبع: بی اس سی نیوز

0 0 آرا
رتبه‌بندی مقاله
دنبال کنندگان
اطلاع از
guest
4 دیدگاه
بیشترین آرا
جدیدترین قدیمی‌ترین
بازخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
4
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x