دوج ایلان مارس Dogelon Mars (ELON) چیست؟ (رقیب سرسخت شیبا)

هر آنچه که باید درباره توکن Elon (قاتل شیبا) بدانید!

دوج ایلان مارس (ELON) Dogelon Mars چیست؟

مطالب زیر بصورت داستانی توسط توسعه دهنده شبکه دوج ایلان مارس Dogelon Mars ارائه شده است و بیتشال مسئولیتی درباره صحت آن ندارد.

همانطور که می‌دانید، من زندگی خود را وقف کرده‌ام تا انسانیت به گونه‌ای چند سیاره‌ای تبدیل شود. این شامل کار در چهار جبهه است: پرواز بین سیاره‌ای، تغییر شکل سیاره، اعزام شهرک نشین‌ها و ایجاد ارز بین سیاره‌ای. من خوشحالم که امروز اعلام کنم که پیشگامان ما در مأموریت خود به مریخ پرتاب می‌شوند. اولین ارز بین سیاره‌ای: داگ الون.

از نظر فنی، این کوین یک فورک از دوج کوین است، به همان معنی که چاقو یک انشعاب از قاشق است. من آن را به نام پایتخت مریخ نامگذاری کرده‌ام: دوج ایلان مارس Dogelon Mars (تلفظ Dog-a-lon، نه Doge Elon). مورد صحیح آن دوج ایلان مارس Dogelon Mars است، که نباید باعث سردرگمی افراد شود. من امروز و در انتظار ورود اولین شهرک نشینان به مریخ، این ارز را راه اندازی کرده‌ام، به یک دلیل کاملاً خاص: برای کمک به مردم در سفر با من. بسیاری از افراد امیدوارند که روزی به ماه برسند.

به نظر من، البته، این یک آرزو بسیار کوچک است. ما می‌خواهیم به مریخ و فراتر از آن برسیم. با این حال، بسیاری از آن افراد خوب مورد حمله راگ قرار می‌گیرند یا توکن‌های کلاهبرداری خریداری می‌کنند که قابل فروش نیست. به همین دلیل، جامعه دوج ایلان مارس Dogelon Mars متعهد می‌شود که به مرور زمان برای قربانیان حمله راگ و کلاهبرداری توکن ارسال کند تا بدترین روزهای زندگی معاملاتی آنها به بهترین روز تبدیل شود. و پس از مدتی، آنها می‌توانند در پروازهای منظم ما به مریخ به ما بپیوندند ….

نام ارز دیجیتالدوج ایلان مارس دوج ایلان مارس
نام توکنایلان _ Elon
قیمت دوج ایلان مارس0.0000001034 دلار
مقدار سرمایه در بازار دوج ایلان مارس50,322,465 میلیون دلار
بالاترین قیمت دوج ایلان مارس 0.00003263 دلار
کم ترین قیمت دوج ایلاننا مشخص
حجم در گردش دوج ایلان مارس486,867 تریلیون واحد توکن Elon
حداکثر توکن قابل عرضه 1 بیلیارد توکن Elon
میانگین بازگشت سرمایهنا مشخص تاکنون

اطلاعات تکمیلی دوج ایلان مارس Dogelon Mars

50٪ از توکن به عنوان نماد صلح برای ویتالیک سوزانده شد.

به دنبال مسیر شیبا اینو، نیمی از عرضه توکن دوج ایلان مارس Dogelon Mars بلافاصله به آدرس Vitalik Buterin فرستاده شد تا سوزانده شود و از همان ابتدا توزیع عادلانه حاصل شود.

50٪ از عرضه دوج ایلان مارس Dogelon Mars برای همیشه در استخر نقدینگی یونی سواپ قفل شده است.

نیمی از مقدار دوج ایلان مارس Dogelon Mars بلافاصله به جفت Uniswap/ELON و ETH اضافه شد و برای همیشه قفل شد. این اقدام تضمین می‌کند که هیچ راهی برای خارج سازی نقدینگی اولیه از استخر یونی سواپ وجود ندارد بنابراین هرگونه احتمال تخلیه و کاهش نقدینگی اولیه توسط شرکتهای تجاری غیرممکن است.

سوالات متداول

دوج ایلان مارس Dogelon Mars چیست؟

دوج ایلان مارس Dogelon Mars را به عنوان یک ارز جهانی منصفانه برای مردم تصور کنید. در هر کجا. این ارز دیجیتال یک ارز طنزگونه مانند دوج، شیبا یا کاردانو نیست. این یک پروژه واقعی است که به طور مداوم در حال پیشرفت است. و با جبران خسارت وارده توسط کلاهبرداران، مجریان و بازیگران بد کار خود را آغاز می‌کند. ممکن است سوالاتی داشته باشید.

آیا در شبکه دوج ایلان مارس Dogelon Mars پیش فروشی انجام گرفته شده است؟

نه، همانطور که اشاره کردم، این یک ارز جهانی “عادلانه” است. هیچ پیش فروشی وجود نداشت. هیچ کسی توکن‌های آن را ندارد. بجز ویتالیک بوترین. نیمی از توکن‌ها را به آدرس او ارسال کردم. به عنوان یک تشکر.

نحوه خرید و فروش دوج ایلان مارس Dogelon Mars

از صرافی یونی سواپ.

آدرس قرارداد: 761d38e5ddf6ccf6cf7c55759d5210750b5d60f3

اطلاعات دوج ایلان مارس Dogelon Mars چیست؟

1،000،000،000،000،000 ELON.

50 درصد به ویتالیک بوترین فرستاده شدند.

50 درصد برای همیشه با اتر در یونی سواپ قفل شده است.

جامعه این ارز دیجیتال تشویق می‌شوند تا توکن‌های Dogelon را به قربانیان حملات کلاهبرداری و راگ منتقل کنند. بازپس گیری و ایجاد اعتماد در جامعه مهم است.

من دچار حمله راگ شده‌ام. می‌توانم ایردراپ دریافت کنم؟

این موضوع را به عهده جامعه می‌گذارم تا تعیین کنند. در غیر این صورت، مردمی که تحت حمله راگ قرار گرفته‌اند دوج ایلان مارس Dogelon Mars دریافت می‌کنند. من انتظار دارم که این ارز بیش از اتریوم و حتی دوج کوین مورد استقبال واقع شود.

کدام صرافی خرید و فروش دوج ایلان مارس Dogelon Mars را پشتیبانی می‌کند؟

صرافی هایی که می‌توانید از طریق آن خرید و فروش دوج ایلان مارس Dogelon Mars را انجام بدهید به شرح زیر است:

 • یونی‌سواپ
 • کو کوین
 • پولونیکس
 • گیت آی او
 • زیرو ایکس پروتکل
 • وان اینچ ایکس چینج
 • ال بانک
 • بی‌کی ایکس
 • بیلاکسی
 • بی ترو
 • هات بیت
 • بیت مارت
 • دودو

توکن دوج ایلان مارس Dogelon Mars اکنون در شبکه اصلی اتریوم فعال است. آدرس توکن برای ELON 0x761d38e5ddf6ccf6cf7c55759d5210750b5d60f3 است. محتاط باشید و با قرارداد هوشمند متفاوت از این قرارداد، دوج ایلان مارس Dogelon Mars دیگری خریداری نکنید (زیرا به راحتی می‌توان آن را جعل کرد). ما اکیداً توصیه می‌کنیم هوشیار باشید و در طول خرید مواظب باشید. اجازه ندهید که هیجان مانع از رسیدن شما به بهترین نتیجه شود.

فقط مطمئن باشید که ETH کافی برای پوشش هزینه‌های معامله در کیف پول خود دارید.

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را بخرید، معمولاً بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT) ، Binance (BNB) …

ما در اینجا از صرافی بایننس استفاده خواهیم کرد زیرا یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که سپرده‌های فیات را می پذیرد.

پس از پایان روند KYC  از شما خواسته می‌شود روش پرداختی را اضافه کنید. در اینجا می‌توانید کارت اعتباری / دبیت را تهیه کنید یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را بخرید، معمولاً بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT) ، Binance (BNB) …

گام بعدی برای خرید دوج ایلان مارس Dogelon Mars

برای اتصال به صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ به آدرس کیف پول نیاز دارید، ما از کیف پول متامسک استفاده می‌کنیم.

گام نهایی برای خرید دوج ایلان مارس Dogelon Mars

کیف پول متامسک را به صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ متصل کرده و توکن دوج ایلان مارس Dogelon Mars را خریداری کنید.

قرارداد: 0x761d38e5ddf6ccf6cf7c55759d5210750b5d60f3

به غیر از صرافی(های) بالا، چند صرافی ارز دیجیتال محبوب وجود دارد که در آنها حجم معاملات روزانه مناسب و تعداد زیادی کاربر وجود دارند. این حجم معاملات و تعداد زیاد کاربران اطمینان می‌دهد که شما در هر زمان قادر به فروش کوین‌های خود خواهید بود و هزینه‌ها معمولاً کمتر خواهد بود. پیشنهاد می‌شود که شما در این صرافی‌ها نیز ثبت نام کنید زیرا یک بار که دوج ایلان مارس Dogelon Mars در آن لیست شود، حجم زیادی از معاملات را از جانب کاربران آنجا جلب می‌کند، این بدان معناست که فرصت‌های عالی معاملاتی خواهید داشت!

منبع: موریو

5 1 رأی
رتبه‌بندی مقاله
دنبال کنندگان
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بیشترین آرا
جدیدترین قدیمی‌ترین
بازخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
2
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x