Categories
اخبار آلتکوین‌ها, اخبار مهم
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ایلان ماسک در مورد پذیرش دوج کوین به عنوان وسیله پرداخت در دانشگاه خود که قرار است در تگزاس راه‌اندازی شود شوخی کرده است. ایلان ماسک با این شوخی، میلیاردها دلار به ارزش بازار دوج کوین اضافه کرد.

پس از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، توییت کرد که دانشگاه خیالی او ارز دیجیتال میم اصلی را به عنوان پرداخت شهریه می‌پذیرد، به ارزش بازار دوج کوین در عرض چند دقیقه 3 میلیارد دلار اضافه کرد. ماسک همچنین به طعنه گفت که دانش آموزانی که سگ دارند می‌توانند از تخفیف برخوردار شوند.

هفته گذشته، این میلیاردر پس از افشای برنامه خود برای راه اندازی دانشگاهی به نام «موسسه فناوری و علم تگزاس»، کاربران توییتر را به دیوانگی ( جنون خرید دوج ) وارد کرد.

در حالی که برخی پیشنهاد ماسک را نوجوانانه و بی‌رنگ می‌دانستند، برخی دیگر به سرعت نظرات خود را درباره صحبت ایلان ماسک ریتوئیت کردند.

هنوز مشخص نیست که آیا توییت ماسک چیزی بیش از یک شوخی بی مزه بوده است یا خیر، اما گویا جامعه دوج کوین در حال پس‌انداز برای شهریه است.

#DogeCoin خود را ذخیره می‌کنم تا پسرم بتواند در دانشگاه TITS شرکت کند— Muffin_v1.14.4 (@JustinScerini) 31 اکتبر 2021

علیرغم فشار اخیر ماسک، دوج کوین هنوز پایین‌تر از ارز شیبا اینو باقی مانده است. «قاتل دوج کوین» علیرغم توبیخ افشاگر معروف ادوارد اسنودن، طی 24 ساعت گذشته 7 درصد افزایش یافته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها