Categories
تحلیل تکنیکال آلتکوین‌ها, تحلیل تکنیکال اتریوم, تحلیل تکنیکال بیت کوین
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس تحلیل امواج الیوت‌، پیش بینی کوتاه مدت بیت کوین، ریپل و اتریوم را در این مقاله ارائه داده‌ایم. همچنین، توصیه‌های معاملاتی و نقاط ورود برای هر جفت ارز دیجیتال خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

بیت کوین ممکن است در جلسه معاملاتی بعدی شاهد اصلاح قیمت باشد. انتظار می‌رود اتریوم و ریپل کمی افزایش یافته و سپس اصلاح شوند.

تحلیل امواج الیوت برای بیت کوین

حرکت بازار در یک موج اصلاحی بزرگ [B] ادامه دارد که به صورت یک خط مسطح (A)-(B)-(C) در حال توسعه است. قسمت نهایی تخت این موج (C)، در حال شکل گیری است. موج (C) یک موج بزرگ است که از 5 موج فرعی 1-2-3-4-5 ساخته شده است. بخش نهایی این موج، قسمت 5، در حال توسعه است. سه پنجم از موج 5 در حال حاضر شکل گرفته است، بنابراین در موج بعدی احتمالا شاهد سقوط اصلاحی در یک موج کوچک اصلاحی [4] به سطح 44600 باشیم. این وضعیت ممکن است فروش کوتاه مدت را نشان دهد.

برنامه معاملاتی BTCUSD برای امروز:
نقطه فروش: 45693.00، قیمت بیت کوین هدف: 44600.00

تجزیه و تحلیل امواج الیوت برای ریپل

یک انگیزه قوی صعودی در نمودار یک ساعته برای جفت ارز XRPUSD در حال شکل گیری است. این موج از 5 موج فرعی تشکیل شده است. قسمت نهایی این موج، موج [5]، در حال شکل گیری است. به احتمال زیاد بازار در موج 5 در روزهای معاملاتی بعدی به سمت بالا ادامه می‌دهد. بنابراین، ممکن است قیمت ریپل تا 0.853 افزایش یابد و در این نقطه می‌توان موقعیت‌های طولانی را باز کرد.

برنامه معاملاتی XRPUSD برای امروز:

نقطه خرید: 0.812، قیمت ریپل هدف:  0.853

تحلیل امواج الیوت برای اتریوم

جفت ارز ETHUSD یک موج صعودی قوی را تشکیل می‌دهد که از امواج فرعی (1)-(2)-(3)-(4)-(5) تشکیل شده است. تقریبا این موج تمام شده است. ما فقط باید منتظر باشیم تا یک موج سبز [5] در محلی که موج قرمز 3 به پایان رسیده است (5) شکل بگیرد و کل روند صعودی به طور کامل تکمیل شود. انتظار می‌رود موج [5] در کوتاه مدت نزدیک به مقاومت 3280 خاتمه یابد. به محض رسیدن قیمت به آن سطح، کل موج 3 شکل می‌گیرد و موج اصلاحی 4 شروع به توسعه می‌کند. در کوتاه مدت، باز کردن موقعیت‌های بلند مدت با هدف 3280 را در نظر بگیرید.

برنامه معاملاتی ETHUSD برای امروز:
نقطه خرید: 3133.17، قیمت اتریوم هدف: 3280.00

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات بیتشال نیست. هر سرمایه‌گذاری و معامله با ریسک همراه است. هنگام تصمیم‌گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها