مطالب ذکر شده براساس اطلاعات و رویدادهایی است که تاکنون برای ارز شیبا اینو (shiba inu) رخ داده و عوامل نامعلومی که در آینده برای ارز shiba رخ خواهد داد می‌تواند این تحلیل را دچار تغییر کند. ما بر اساس این رویدادها این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم.

ارز شیبا اینو میم کوین پرطرفدار

بازار ارزهای دیجیتال با ظهور هر روزه یک ارز دیجیتال جدید، فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده و رقابت بین این ارزها خرید و فروش را برای کاربران مشکل کرده است. مهم‌ترین سوال افرادی که قصد دارند ارز شیبا اینو | shiba inu را خریداری کنند این است که قیمت ارز شیبا اینو در آینده چقدر خواهد شد؟ ارز شیبا اینو دوباره صعود خواهد کرد؟ آیا SHIB یک دلار خواهد شد؟

ارز شیبا اینو میم کوین پرطرفدار

با توجه به اینکه آینده ارز شیبا اینو | shiba inu هنوز به درستی مشخص نیست آیا همچنان قصد دارید برای خرید ارز شیبا اینو اقدام کنید و یا روی ارز شیبا اینو سرمایه‌گذاری کنید؟ این مقاله شما را برای خرید و آینده ارز شیبا اینو ، این ارز دیجیتال پر حاشیه و پر ریسک راهنمایی می‌کند و ارزش خرید این رمز ارز را برای سال‌های آینده پیش بینی خواهد کرد.

درباره ارز شیبا اینو (shiba inu)

ارز شیبا اینو | Shiba inu در آگوست 2020 راه‌اندازی و در صرافی غیرمتمرکز خود به نام Shiba Swap فهرست شد. وب‌سایت shiba می‌گوید 50 درصد از کل عرضه به Uniswap ، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز که تراکنش‌های خودکار بین توکن‌های ارزهای دیجیتال در بلاک چین اتریوم را تسهیل می‌کند، و 50 درصد باقیمانده به ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم سپرده شده است.

درباره ارز شیبا اینو | shiba inu

وب‌سایت ارز شیبا اینو | shiba inu همچنین اضافه کرد: «همه باید در بازار آزاد خرید کنند و از توزیع منصفانه و کاملی اطمینان حاصل کنند که در آن توسعه‌دهندگان توکن‌های تیمی را ندارند». با این حال، طبق گفته بایننس، کیف‌پول‌های شماره ۱، شماره ۲ و شماره ۵ به ترتیب ۵۰.۵ درصد، ۷ درصد و ۳ درصد از کل عرضه را در اختیار دارند!

چرا ارز Shiba تا این حد محبوب بوده است؟

برخی از سرمایه گذاران رمز ارزهایی مانند ارز shiba را جذاب می‌دانند، زیرا این ارزها فرصتی برای سودهای سریع ارائه می‌دهند. با این حال، شما همچنین می‌توانید با سرمایه‌گذاری در این نوع ارزها تمام پول خود را در کمتر از یک لحظه از دست بدهید. جاناتان چیسمن، رئیس فروش نهادی در صرافی سابق FTX، درباره ظهور و محبوبیت ارز شیبا اینو به بلومبورگ گفت:

«میم‌ها از جمله ارز شیبا در سال 2021 یک سرمایه‌گذاری قابل توجه بوده‌اند. توکن‌های با قیمت پایین‌تر برای سرمایه گذاران خرد جذاب هستند»

چرا Shiba تا این حد محبوب بوده است؟

جالب است بدانید در برهه‌ای بیش از 300.000 نفر طومار Change.org را امضا کرده‌اند و خواستار لیست شدن ارز شیبا در صرافی محبوب آمریکایی رابین هود شده‌اند. همچنین ایلان ماسک اخیرا فاش کرده است که خودش صاحب هیچ مقداری از ارز شیبا اینو نیست، اما بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین دارد.

بالاترین قیمت ارز شیبا اینو

ارز دیجیتال شیبا اینو در تاریخ 28 اکتبر 2021 (6 آبان 1400) به رکورد قیمت 0.00008845 دلار دست یافت، اما اکنون (16 دی 1401) به 0.000008236 دلار کاهش یافته است. ارز شیبا در پایان همان ماهی که به بالاترین قیمت خود رسید به سرعت سقوط کرد. جالب است بدانید رمز ارز شیبا اینو از زمان ظهور تا سقف قیمت بیش از 10 میلیون درصد رشد داشته است و هم اکنون ارزش بازار ارز SHIBA نزدیک به 4.5 میلیارد دلار است.

قیمت ارز shiba inu

ارز شیبا اینو یکی از محدود ارز‌هایی بود که سرمایه‌گذاران خود را در مدتی کوتاه به ثروتی عظیم رساند. اگر فردی در سال 2020 ده دلار ارز shiba خریده بود، سرمایه او در حال حاضر (16 دی 1401) تقریبا 5 میلیون درصد رشد کرده بود. برای محاسبه این درصد کافیست قیمت اکنون ارز Shiba را در قیمت روزهای اول (0.000000000082 دلار) تقسیم کنید. لازم به ذکر است قیمت حال حاضر ارز شیبا اینو نسبت به سقف قیمت خود بیش از 90 درصد کاهش داشته است.

قیمت ارز شیبا اینو در آینده چقدر خواهد شد؟

قبل از اینکه به پرسش قیمت ارز Shiba Inu در آینده بپردازیم، باید قبل از خرید هر ارز دیجیتال از جمله ارز شیبا اینو نسبت به وضعیت فاندامنتال و محبوبیت آن در بین کاربران آگاه باشیم. پس در قدم اول به سراغ چیستی ارز شیبا اینو می‌رویم، بعد از آن محبوبیت و فاندامنتال (بنیان) ارز shiba را بررسی خواهیم کرد و در آخر به قیمت این ارز در آینده و سوالات متداول می‌پردازیم.

قیمت ارز شیبا اینو در آینده چقدر خواهد شد؟

ارز شیبا اینو چیست؟

برخلاف دوج کوین که بر اساس بلاک چین بیت کوین ساخته شده، ارز شیبا اینو بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. توکن SHIB ، لوگوی خود را با الهام از شیبا اینو ، نژاد سگ شکاری دقیقاً مانند دوج کوین انتخاب کرده است. ارز Shiba یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است، درست مثل سایر ارزهای دیجیتال دیگر.

ارز Shiba Inu توسط شخصی ناشناس به نام «ریوشی» ساخته شده و تاکنون رشد قیمت آن از رشد قیمت دوج بیشتر بوده است. یکی از دلایل عمده روند صعودی ارز Shiba این بود که بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ و مشهور به این ارز دیجیتال علاقه‌مند شده‌اند. قیمت شیبا مانند سایر ارزهای دیجیتال روز به روز در حال تغییر است و می‌توان گفت؛ حالا که ارز شیبا اینو وارد جمع برترین ارزهای بازار شده کمتر دچار پامپ و دامپ‌های شدید و ساختگی قرار می‌گیرد.

تحلیل‌ فاندامنتال shiba inu

تحلیل‌ فاندامنتال ارز شیبا اینو

 • بنیانگذار ارز شیبا اینو ناشناخته و فقط یک نام “ریوشی” از آن موجود است. (با الهام از بیت کوین که بنیان‌گذار آن فردی ناشناخته بنام ساتوشی است)
 • ارز شیبا اینو از نژاد سگ ژاپنی شیبا اینو شبیه دوج کوین نامگذاری شده است. حتی پلتفرم و مدل آن مشابه دوج کوین است.
 • قیمت ارز shiba با افزایش ارزش گسترده روبرو شد اما پس از آن به طور چشمگیری کاهش یافت.
 • هم اکنون شبکه ERC 20 اتریوم ، BEP 20 بایننس و شبکه آوالانچ از توکن شیبا اینو پشتیبانی می‌کنند.
 • ارز شیبا اینو تقریبا در تمام صرافی‌های معتبر مانند Kucoin و Binance لیست شده است.
 • شبکه شیبا اینو دارای یک صرافی غیرمتمرکز است.
 • اطلاعاتی از رزومه بنیانگذاران ارز shiba inu در دسترس نیست.
 • ارز shiba تاکنون بروزرسانی‌های مهمی داشته و پلتفرمی برای توکن‌های غیرقابل مثلی NFT است.
 • سقف تعداد واحدهای تولید شده برای ارز شیبا اینو بی‌نهایت است.
 • شیبا اینو | SHIB TOKTN غیرقابل استخراج است.
 • طبق داده‌های کوین مارکت کپ تعداد هلدرهای ارز شیبا اینو تا کنون یعنی 16 دی 1401 بیش از 1/227/000 کیف پول است.

ارز شیبا اینو قصد دارد روند دوج کوین را تکرار کند. دقیقاً مانند دوج کوین که از یک کوین طنز به یک دستگاه پول ساز تبدیل شد، ارز shiba نیز دارای همان نماد دوج کوین است و با همان روند کار می‌کند. به همین دلیل است که طرفداران به آن «قاتل دوج کوین» هم می‌گویند.

قیمت ارز شیبا اینو در 2020 تا 2022

ارز شیبا اینو در آگوست سال 2020 (شهریور 99) ایجاد شد، هرگز قیمت قابل توجهی را مشاهده نکرد، تا آوریل 2021 (فروردین 1400) قیمت آن ناچیز و نزدیک به صفر ماند و حجم معامله‌ای در حدود 200 هزار دلار داشت. قیمت ارز شیبا اینو در آن زمان 0.00000000051 بود. در آن هنگام هیچ کاربری حتی فکر نمی‌کرد روزی قیمت شیبا اینو به این حد صعود کند. تا 20 آوریل 2020 (اوایل اردیبهشت 1400)، قیمت آن در حدود 0.000009 دلار ماند و در 9 مه 2021 (19 اردیبهشت 1400) به سرعت به 0.000038 دلار رسید.

قیمت ارز شیبا اینو در 2023

از زمان سقوط این ارز دیجیتال در 19 مه 2021 (29 اردیبهشت 1400)، قیمت ارز شیبا اینو به طور قابل توجهی کاهش یافت و 0.0000057 دلار هم رسید. ارزش بازار این توکن پس از آن بشدت کاهش یافت و سرمایه‌گذاران ارز shiba را نگران کرد. شیبا اینو از آن زمان تاکنون صعود و نزول‌های فراوانی را تجربه کرد و اکنون 2023/01/06 (16 دی 1401) در ابتدای سال 2023 میلادی به قیمت 0.0000082 مبادله می‌شود.

آینده بازار ارز شیبا اینو از دیدگاه کارشناسان 

در ادامه آینده بازار ارز شیبا اینو را برای سال های 2023 تا 2025 بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است، پیش‌ بینی قیمت یک ارز دیجیتال به فاکتورهای گوناگونی وابسته است، و هیچ‌ پیش‌ بینی در مورد یک ارز دیجیتال بطور صد در صد اتفاق نمی‌افتد. شیبا اینو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

آینده بازار ارز شیبا - shiba inu

بنابراین حتما قبل از هر گونه اقدامی تحقیقات خود را تکمیل کنید و تصمیم نهایی را بر اساس دانش خود بگیرید.

آینده قیمت ارز Shiba برای سال 2023

بر اساس نوسانات قیمت ارز شیبا اینو در ابتدای سال 2022، کارشناسان رمز ارز انتظار دارند میانگین نرخ ارز SHIBA در نوامبر 2023 (آبان 1402) 0.0000128587 دلار باشد. حداقل و حداکثر قیمت آن به ترتیب 0.0000125087 دلار و 0.0000142986 دلار است.

ماری تاتیبوئت، مدیر ارشد بازاریابی صرافی Gate.io، تا آن زمان انتظار دارد هیجان ارز Shiba تا حدودی کاهش یابد. او گفت:

“نظر من این است که در کوتاه مدت اصلاحاتی در راه است”

آینده قیمت شیبا اینو در سال 2024

بر اساس تحلیل فنی کارشناسان ارزهای دیجیتال در مورد قیمت‌ ارز شیبا اینو ، انتظار می‌رود در سال 2024، ارز SHIB حداقل و حداکثر قیمت‌های زیر را داشته باشد: حدود 0.0000246875 دلار و 0.000030367 دلار . میانگین هزینه معاملاتی مورد انتظار 0.0000256174 دلار است.

آینده قیمت شیبا اینو در سال 2025

در صورتی که همه چیز برای شبکه رمز ارز شیبا اینو خوب پیش برود، پیش بینی می‌شود آینده قیمت ارز شیبا اینو در سال 2025 روشن باشد. البته نوسان یا همان افزایش و کاهش قیمت قطعا در این بین وجود دارد و ناگزیر است، اما بر اساس تحلیل فنی کارشناسان رمز ارزها در مورد قیمت‌ Shiba Inu تخمین زده می‌شود که ممکن است قیمت توکن SHIB تا پایان سال 2025 ، 0.00004 دلار ارزش داشته باشد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار زیادی در مورد پیش بینی آینده ارز شیبا اینو وجود دارد که در ادامه به اصلی‌ترین آنها می‌پردازیم. اگر سوال شما در بین موارد زیر نبود، در بخش کامنت پرسش خود را مطرح کنید تا با کمک دیگر کاربران بتوانید پاسخ آن‌را بیابید.

shiba inu future

قیمت شیبا اینو در آینده بالا می‌رود؟

بسیاری از کارشناسان ارزهای رمزنگاری شده چنین فکر می‌کنند، اما لازم به یادآوری است که اگر توسعه‌دهندگان پروژه را رها کنند یا کاربران و سرمایه‌گذاران به هر دلیل از آن پشتیبانی نکنند، و یا بازار مسیر دیگری داشته باشد ممکن است قیمت شیبا اینو به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

قیمت SHIB چقدر می‌تواند بالا برود؟

به دلیل انبوه (تعداد زیاد) توکن‌های عرضه شده، رسیدن به مقادیر بالا برای قیمت شیبا اینو دشوار خواهد بود. با این حال، رشد نسبی آن می‌تواند کاملاً چشمگیر باشد. همان طور که در بالا ذکر شد، برخی از کارشناسان افزایش احتمالی قیمت ارز شیبا را تا پایان سال 2025 ، 0.00004 دلار اعلام می‌کنند که چند برابر قیمت فعلی آن است.

خرید ارز شیبا اینو

برای خرید ارز شیبا اینو می‌توانید به صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی مراجعه کنید و خرید توکن SHIB خود را انجام دهید.

آیا قیمت شیبا اینو به یک دلار می‌رسد؟

اگر قیمت ارز شیبا اینو به 1 دلار در هر توکن برسد، این بدان معناست که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به 549 تریلیون دلار خواهد رسید. این بیش از مقدار کل ثروت جهانی است که تخمین زده شده است. بنابراین غیرممکن است که قیمت شیبا اینو به یک دلار برسد.

آیا باید در SHIB سرمایه گذاری کنم؟

همه سرمایه‌گذاری‌های کریپتو پرخطر هستند، اما میم کوین‌هایی به‌ویژه مانند ارز شیبا اینو بی‌ثبات هستند و باید آماده باشید که هر چیزی را که سرمایه‌گذاری می‌کنید از دست بدهید. سازمان رفتار مالی (FCA) در ژانویه هشدار داد:

«سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری شده، یا سرمایه‌گذاری‌ها و وام‌دهی مرتبط با آن‌ها، عموماً مستلزم پذیرش ریسک‌های بسیار بالا با پول سرمایه‌گذاران است، اگر مصرف کنندگان روی این نوع محصولات سرمایه گذاری کنند، باید آماده باشند که تمام پول خود را از دست بدهند.”

کیف پول‌های شیبا اینو کدام است؟

شما برای نگهداری ارز شیبا اینو می‌توانید از انواع کیف پول‌ ارز دیجیتال از جمله موارد زیر استفاده کنید:

لیست کیف پول های ارز شیبا اینو shiba inu

جمع بندی

گفته می‌شود شیبا اینو که سال 2020 وارد بازی ارزهای دیجیتال شد، رقیب جدی برای میم کوین‌ها از جمله دوج کوین محسوب می‌شود. ارز شیبا اینو در یک بازه زمانی توجه بسیاری را به خود جلب و جیب سرمایه‌گذاران خود را با دستاوردهای بزرگ پر کرد.

با توجه به اینکه ارز شیبا اینو در صرافی‌های معتبری همچون کوین بیس و بایننس لیست شده است و روز به روز به جمع طرفداران و سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال محبوب افزوده می‌شود، آینده SHIB را می‌توان روشن متصور شد.

البته فراموش نکنیم همیشه بازار به آن نحوی که ما پیش‌ بینی میکنیم یا دوست داریم پیش نمی‌رود. بنابراین مدیریت سرمایه در چنین مواقعی می‌تواند ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش دهد.

امیدواریم مطلب پیش‌ بینی آینده ارز شیبا اینو ، قیمت SHIB چقدر خواهد شد؟ مورد توجه شما قرار گرفته باشد. لطفا نظرات خود را در مورد موضوعات مطرح شده از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

راهنمای عمومی

در صورتی که می‌خواهید در مورد مفاهیم پایه و آموزش‌های کاربردی رمز ارزها اطلاعات بیشتری کسب کنید، همیشه می‌توانید از راهنماهای ما در منو و دیگر بخش‌های سایت که حاوی منابع عالی است، استفاده کنید.

ما همچنین منابع غنی از مواردی داریم که به جزئیات بیشتر قیمت ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، تتر و سایر موارد می‌پردازد. خواندن منابع مفید به شما کمک می‌کند تا با اصطلاحات رایج بازار ارز دیجیتال و همچنین بهترین استراتژی‌ها در برخورد با انواع مختلف شرایط بازار آشنا شوید.

سلب مسئولیت

تمام اطلاعات موجود در وب سایت بیتشال با حسن نیت و فقط برای اطلاعات عمومی منتشر شده است. هرگونه اقدامی که خواننده بر اساس اطلاعات موجود در این وبسایت انجام دهد، بر عهده خود اوست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 16 میانگین: 4.5]